Замовлення товару

Введіть дані в поля і наш менеджер Вам зателефонує!

М'ясорубки

М'ясорубки

М'ясорубки за найвигіднішими цінами в Україні! Купити м'ясорубку електричну або ручну недорого в інтернет магазині Hometechnotrade. М'ясорубки з соковижималкою і з різними насадками, для нарізки овочів і томатів, приготування дерунів та іншого. Ціна від 999 грн. Замовте зараз в 1 клік з доставкою і наш менеджер оперативно вам зателефонує


Електрична м'ясорубка Rainberg

Електрична м'ясорубка Rainberg

Електром'ясорубка Rainberg RB 671 зручна для приготування пельменів, хінкалей, котлет, тефтелей, голубців, домашніх ковбасок і сосісок, аджики, лечо, ікри. Електрична м'ясорубка Rainberg має безш..

1477 грн.


М'ясорубка Liberty MG 2033

М'ясорубка Liberty MG 2033

М'ясорубка Liberty, потужність 2000 Вт, корпус з нержавіючої сталі, стійкої до подряпин і механічних пошкоджень. Наявність великого лотка полегшує завантаження продуктів. Модель LIBERTY MG 2033 можна ..

2879 грн.


М'ясорубка Meat Master

М'ясорубка Meat Master

М'ясорубка ручна механічна, яка вміє робити сосиски і домашню ковбасу, молоти прянощі, ну і звичайно ж готувати відмінний фарш. Призначена також для помелу часнику, імбірю, перцю, горіхів, моркви та і..

999 грн.


М'ясорубка Rainberg, чайник в подарунок

М'ясорубка Rainberg, чайник в подарунок

Електром'ясорубка Rainberg зручна для приготування пельменів, хінкалей, котлет, тефтелей, голубців, домашніх ковбасок і сосісок, аджики, лечо, ікри. Електрична м'ясорубка Rainberg має безшумний двигун..

1999 грн.


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)